TENIS

Tenis je velmi elegantní míčová hra, kterou mohou hrát dva nebo čtyři hráči. Ke hře tenisu je zapotřebí tenisová raketa, míček, tenisový dvorec a síť. Hráči tenisu mohou být jakéhokoliv věku, výšky, váhy či pohlaví.


Tenis na profesionální úrovni hrají muži a ženy zvlášť, výjimku však tvoří turnaje, kde proti sobě ve čtyřhře nastoupí muž i žena na každé straně. Této čtyřhře se říká „mix“. Hlavním úkolem je co nejdéle udržet míč v kurtu, aby ho soupeř vůbec nezahrál či nedoběhl, případně aby mu vrácení míče dělalo potíže. Ve srovnání s jinými sporty se tenis hraje se střední intenzitou. Tenisový zápas může trvat několik vteřin, minut, ale taky klidně několik hodin. Při tenisové hře se rozvíjí vůle, cílevědomost, rychlý odhad situace, spoléhání na svoji fyzickou připravenost, taktické myšlení, schopnost dlouhého soustředění a hlavně vnitřní klid.

... úplná pravidla hry

Tenis  Tenis


TENIS V NAŠEM SPORTCENTRU

Naše centrum disponuje celkem 2 kurty s výjimečným povrchem Classic Clay.

... více informací

Pokud nemáte kompletní vybavení ke hře, nic se neděje. Můžete si u nás za malý poplatek zapůjčit raketu i míček.


Tenis  Tenis


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PRO TENIS

Porušil se Vám intenzivní hrou výplet? Nevadí. Naše centrum Vám zajistí nový výplet rakety. Cena je stanovena dle rozsahu výpletu.


Myslíte si, že Vaše hra má prozatím mezery nebo jste úplní začátečníci a chcete s tím něco udělat? Pak máme řešení, využijte našeho trenéra, který z Vás udělá správné tenisty a tenistky.


... ceník


SportCentrum Písek - U Výstaviště, 397 01 Písek - mapa   /   mobil: +420 723 566 623   /   e-mail: info(at)sportcentrumpisek.cz   /   internet - www.sportcentrumpisek.czMAPA WEBU: SQUASH - TENIS - BOWLING - WALLYBALL - BADMINTON - STOLNÍ TENIS - STOLNÍ FOTBAL - AKTUALITY - SLUŽBY - CENÍK - KONTAKT
WebDesign grafické studio a reklamní agentura PEOPLEART