SLUŽBY

TENISOVÁ ŠKOLKA

Nabízíme hodiny tenisu pro včechny věkové kategorie ve skupinkách i individuálně. Výuku vede trenérka Bára Šípová-Dlouhá (bývalá česká juniorská reprezentantka), nyní trenérka s pedagogickým vzděláním a několikaletou trenérskou praxí. Tréninky dětí probíhají každý den v odpoleních hodinách. Děti jsou rozděleny do skupin. Maximální počet dětí ve skupině je 6. Můžete se přijít podívat na ukázkové hodiny tréninku. Objednat se lze telefonicky na číslech SportCentra, emailem na adresu info@sportcentrumpisek.cz, případně osobně na baru SportCentra.


DĚTSKÝ KOUTEK

Dětský koutek v provozu. Rádi sportujete, ale přemýšlíte jak zaopatřit své dítko po dobu sportování? U nás už je vše zařízeno. V dětském koutku si děti mohou užít příjemnou chvíli.

Dětský koutek  Dětský koutekSlužby

TURNAJE


RÁDI BYSTE TURNAJ?


Stačí se domluvit a připravíme vše co bude třeba!SportCentrum Písek - U Výstaviště, 397 01 Písek - mapa   /   mobil: +420 723 566 623   /   e-mail: info(at)sportcentrumpisek.cz   /   internet - www.sportcentrumpisek.czMAPA WEBU: SQUASH - TENIS - BOWLING - WALLYBALL - BADMINTON - STOLNÍ TENIS - STOLNÍ FOTBAL - AKTUALITY - SLUŽBY - CENÍK - KONTAKT
WebDesign grafické studio a reklamní agentura PEOPLEART