SQUASH

Squash je hra pro aktivnější vyznavače relaxace. Zápas Squash se hraje na 2 až 3 vítězné sety, podle volby organizátorů soutěže. Set získá hráč, který dosáhne jako první 9 bodů beze ztrát s tím, že hráč, který chce vyhrát, musí mít o 2 body více než protihráč (např.: 11/9, 9/7...).


Squash  Squash


Hráč squashe se snaží hrát tak, aby v rámci pravidel donutil soupeře udělat chybu a tím získat bod. Vítězem utkání je hráč, který získal stanovený počet setů.

... úplná pravidla hry

Squash  Squash


SQUASH V NAŠEM SPORTCENTRU

Naše squash centrum disponuje celkem 3 squashovými kurty značky FIBERESIN.


Pokud nemáte kompletní vybavení ke hře, nic se neděje. Můžete si u nás za malý poplatek zapůjčit raketu i míček. (studenti za půjčovné nic neplatí !!!)


Squash  Squash


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY PRO SQUASH

Porušil se Vám intenzivní hrou výplet? Nevadí. Naše centrum Vám zajistí nový výplet rakety. Cena je stanovena dle rozsahu výpletu.


... ceník


SportCentrum Písek - U Výstaviště, 397 01 Písek - mapa   /   mobil: +420 723 566 623   /   e-mail: info(at)sportcentrumpisek.cz   /   internet - www.sportcentrumpisek.czMAPA WEBU: SQUASH - TENIS - BOWLING - WALLYBALL - BADMINTON - STOLNÍ TENIS - STOLNÍ FOTBAL - AKTUALITY - SLUŽBY - CENÍK - KONTAKT
WebDesign grafické studio a reklamní agentura PEOPLEART